Ogłoszenie

Zapraszamy do rejstrowania się! Wiele atrakcji na naszym forum zarejstruj się ,a nie pożałujesz!!

#16 2010-07-21 20:13:30

Yusuke Kawaguchi

Zapychacz Gal

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mównica

http://www.twardziel.pl/foto/sport/Yusuke-Kawaguchi-fot_-Konfrontacja_com.jpg

Witajcie, wiecie że na przejście do finału i zdobycie pasa wagi ciężkiej największe szanse mam ja Yusuke Kawaguchi.Do finału na pewno przejdę i pół finału.I pas wagi ciężkiej także zdobędę.



Kawaguchi rzuca mikrofon.

Offline

 

#17 2010-07-29 15:59:32

 Gabriel Gonzaga

Zapychacz Gal

18586205
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mównica

http://i29.photobucket.com/albums/c268/MisFiTsPuNk138/My%20Heroes/GabrielGonzaga.jpg

Witajcie wszyscy zgromadzenie którzy siedzą na tych marnych krzesełka.O to ja Gabriel Gonzaga.Jestem Brazylijskim zawodnikiem MMA.Przybyłem tutaj tylko po to żeby coś osiągnąć.Nie mam może wielkich gabarytów ale jednak mam to coś którego reszta zawodników nie ma czyli hart ducha.Nawet jeśli przegram nie będę płakał wstanę jak mężczyzna i będę starał się zdobywać doświadczenie.Jeśli ktoś mi nie wierzy to niech mi to powie natychmiast.Nie jestem jeszcze na karcie ale to już nie długo się zmieni i mój debiut zaowocuje zwycięstwo.Nie przyjmuje porażek tylko zwycięstwo.Myślicie pewnie że to jest nie wykonalne z mojej strony a chcecie się przekonać.Mogę każdego pokonać nawet samego Brocka Lesnera czy jak on tam się nazywa.Jestem bardzo utalentowanym zawodnikiem mój bilans wynosi aż 11 zwycięstw i tylko 5 porażek.Szesnaście stoczonych walk które dużo mi to dały jak i ze strony duchowej i fizycznej.Widzę po waszych minach że nie czujecie tego co do was mówię to teraz pokaże wam dowody:

    * 2006: Mistrzostwa Świata CBJJ (Mundial) w brazylijskim jiu-jitsu − 3. miejsce w wadze najcięższej/supersuperciężkiej (+105,5 kg) w kat. czarnych pasów
    * 2006: Mistrzostwa Świata CBJJO w brazylijskim jiu-jitsu − 1. miejsce w wadze najcięższej w kategorii czarnych pasów
    * 2005: Mistrzostwa Świata ADCC w submission fightingu − 2. miejsce w wadze +99 kg
    * 2005: Mistrzostwa Świata CBJJO w brazylijskim jiu-jitsu − 2. miejsce w wadze najcięższej w kategorii czarnych pasów, 3. miejsce w klasie absolutnej w kat. czarnych pasów
    * 2003: Mistrzostwa Świata CBJJO w brazylijskim jiu-jitsu − 2. miejsce w wadze najcięższej w kategorii czarnych pasów, 2. miejsce w klasie absolutnej w kat. czarnych pasów
    * 2000: Mistrzostwa Świata CBJJ (Mundial) w brazylijskim jiu-jitsu − 3. miejsce w wadze superciężkiej (105,5 kg) w kat. czarnych pasów.


Gabriel Gonzaga rzuca mikrofonem w publikę a sam schodzi z ringu. 


http://i22.photobucket.com/albums/b314/missjillianx24/GabrielGonzaga.jpg

Offline

 

#18 2010-08-02 08:56:35

Brock Lesnar

The Best Fighter In The World

10191951
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 112
Punktów :   

Re: Mównica

Enter Sandman
http://tkohub.com/wp-content/uploads/2010/01/BrockLesnar.jpg
Pojawia się Brock Lesnar i bierze mikrofon :
Cześć ludziska mówi do was pierwszy mistrz MSW Wagi ciężkiej!! Brock Lesnar!!!! Poszło łatwo ,łatwiej niż myślałem i kilka minut pierwszej rundy i Fiodor się poddaje!! Teraz nikt nie będzie nikogo porównywał do Rocky'ego tylko do mnie!! Jestem najlepszym zawodnikiem MSW i jeśli ktoś mi rzuci wyzwanie to przyjmę i go zniszcze tak jak Fiodor'a!! Bardzo cieszę się ze zwycięstwa Anderson'a Silvy drugiego zawodnika MSW ,ale to ja byłem gwiazdą tej gali !! Może ludzi uważają mnie za niedoświdczonego bo mam tylko 7 walka na swoim koncie!! Ale ja wygrałem 6 z nich pokonał mnie tylko Frank Mir któremu się za to zrewanżowałem jeszcze w UFC i nasze kariery się inaczej potoczyły ja jestem najlepszym zawodnikiem świata ,a on przegrywa z Pudzianem !! Wracają do mojej kariery to może w MMA nie mam takiego doświadczenia jak Fiodor ,ale dzięki temu wygrałemz Fiodor'em on jest już MMA znudzony!! Ja w Wrestlingu osiągnąłem wiele np. 3-razy zdobyłem mistrzostwo WWE!! Ja kończe swoją wypowidź!! Narka ludzie !

Brock oddaje mikrofon i schodzi!!

Offline

 

#19 2010-08-03 14:59:43

Fiodor Emelianenko

Fighter

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mównica

Pojawia się Fiodor Emelianenko bierze mikrofon i mówi:

Wiem że zawiodłem wielu fanów nie wygrywając tego pojedynku z Lesnarem. Jestem zły na siebie ale też dumny że mogłem walczyć na tej gali. Mogłem zostać pierwszym posiadaczem tego pasa tak się nie stało. Na dodatek zostałem pokonany swoją własną bronią. Ale ta walka była świetna. I już nie mogę się doczekać następnej gali. Dlatego wyzywam Bobby'ego Lashley'a na walkę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne apartamenty Chłapowo Angielski mieszkania Poznań bez pośredników