Ogłoszenie

Zapraszamy do rejstrowania się! Wiele atrakcji na naszym forum zarejstruj się ,a nie pożałujesz!!

#1 2010-07-13 12:38:50

Brock Lesnar

The Best Fighter In The World

10191951
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 112
Punktów :   

Mównica

Tutaj możecie się wypowiadać na temat różnych spraw np.innych zawodników itp!!

Offline

 

#2 2010-07-13 12:55:55

Brock Lesnar

The Best Fighter In The World

10191951
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 112
Punktów :   

Re: Mównica

Słychać Enter Sandman
http://www.yorkblog.com/mma/BrockLesnar.jpg
Pojawia się Brock Lesnar i pokazuje wszystkim jakie ma biceps i bierze mikrofon :
Witam was wszytkich mnie chyba nie trzeba wam przedstawiać jest Brock Lesnar!! Super że ktoś zrobił taką jedną wielka federacje i mogę rozwalić takich zawodników jak Fiodor albo Lashley.
Wiadomo jestem najsilnieszy każdy kto wejdzie mi w drogę jest trupem ,a napewno kontuzjowany.
Wszyscy uważają że Fiodor jest najlepszym zawodnikiem MMA na świecie ten stereotyp padni właśnie tu!!
Fiodor wyzywam cię na walkę w przyszłości!!

Brock pokazuje swój miecz na klacie i odchodzi!!

Offline

 

#3 2010-07-14 12:07:37

Bobby Lashley

Zapychacz Gal

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mównica

Pojawia sie Bobby i mowi:
Witam was wszystkich. Chciałbym wam powiedzieć, że  jestem z jedym z lepszych zawodników  tej federacij, wiec prosze GM o przyznanie mi walki o 2 najważniejszy pas tej federacij.

Bobby odchodzi a publicznosc wiwatuje na jego cześć

Offline

 

#4 2010-07-14 13:35:28

Fiodor Emelianenko

Fighter

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mównica

Pojawia się Fiodor Emelianenko bierze mikrofon i mówi :
Brock jeśli chcesz walki to ją dostaniesz. Zobaczymy kto wyjdzie po niej zwycięsko. To będzie msakryczny pojedynek. Mam nadzieje że załatwię cię przed czasem... Odkłada mikrofon i idzie.

Offline

 

#5 2010-07-15 15:35:01

Mamed Khalidov

Fighter

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Mównica

Słychać czeczeńskie klimaty muzyczne
http://mmablog.pl/wp-content/uploads/2009/11/mamed_khalidov_sdas423c3.jpg
Na sali pojawia się Mamed Khalidov ! Bierze mikrofon i rozpoczyna: Witam Was wszystkich ! Jak juz wiecie z wywiadu chciałbym dostać walkę przeciwko Silvie. Chciałbym zrobić wszystko, aby do tego doszło, a jak już dojdzie to obiecuję, że tego długo nie zapomnicie ! Mamed Khalidov będzie chciał wspiąć się na sam szczyt MSW ! Chciałbym tylko usłyszeć co na ten temat sądzi sam Silva. Czekam na Twoją odpowiedz, ponieważ nie chcę dłużej czekac i z nikim nie walczyc!

Offline

 

#6 2010-07-16 14:54:53

Fiodor Emelianenko

Fighter

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mównica

Pojawia się Fiodor Emelianenko bierze mikrofon i mówi:
Wiem że będzie to ciężki pojedynek ale nie zamierzam go przegrać! A ty Lesnar szykuj się na najprawdopodobniej najcięższy pojedynek w swojej karierze. Zadam ci taki ból że będziesz musiał się poddać. Odkłada mikrofon i idzie

Offline

 

#7 2010-07-16 15:43:17

Georges St-Pierre

Zapychacz Gal

Zarejestrowany: 2010-07-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Mównica

http://www.mmabay.co.uk/wp-content/uploads/2010/03/georgesstpierre5.jpg
Na mównicy pojawia się nie kto inny jak Georges St-Pierre! Bierze mikrofon i mówi:
Witam wszystkich na moim pierwszym publicznym wystapieniu w tej federacji. Zamierzam tutaj jeszcze bardziej podszkolić się w moich umiejętnościach, co będzie bardzo trudne gdyż opanowałem je prawie do perfekcji. Wiem, że tutaj jest dużo bardzo utalentowanych gwiazd, typu Fiodor Emelianenko czy Brock Lesnar. Na szczęście, nie są w mojej wadze. Zamierzam zdobyć pas mojej wagi i znów pokazać, że jestem najlepszy!

Offline

 

#8 2010-07-16 16:37:10

Anderson Silva

Born Better Fighter

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: Mównica

http://img46.imageshack.us/img46/2545/andersonsilvapress20071.jpg


Tak!!!Dlugo na to czekaliscie,Najlepszy zawodnik MiddleWeight swiata,legenda brazylijskiego MMA.4-letni

mistrz w Cage Rage,Nie zastapiany na UFC.Anderson Silva pierwszy raz wszedl na tą oto

mównice.I wierzcie mi że nie ostatni.Przybylem wypowiedziec sie z jasnego wzgledu.Czyli walki

z chlopczykiem ktory w tym sporcie nic nie osiagnal oprocz obijania dresow

ktorzy mysleli ze sa fighterami,a i jeszcze tego N Najmana,a nie przepraszam ten Mohamed

nawet z nim sobie nie da rady a co dopiero z najbardziej dominujacym fighterem w

swiecie w dywizji middleweight.Ty jakis tam islamski terrorysta??Nie ma szans nie ze mna.


A więc Bring it on Mamed myslisz ze sie boje??Anderson Silva??Ja niczego sie nie boje.Mam to we krwi jak

na brazylijskiego fightera przystalo.Wiec nie ma sprawy.Moge walczyc nawet

teraz.Negocjacje zaczely sie swoj kontrakt zaproponowalem.To jest ostatnia chwila bys sie wycofal.To

jest tylko propozycja.Bo jak staniemy w ringu nie bedzie litosci.Anderson Silva Cie

zmiecie nie bedziesz mial zadnych szans.Moze nawet rozwale cie jednym kopnieciem.Kto wie jak

sie los potoczy,jesli chodzi o ta walke to jedyna rzecz jest wiadoma,czyli

wygrana Andersona Silvy, no i pozniejsze zdobycie pasa middleweight.Raz musiales

uciekac z gruzji czy tam z kad a teraz bedziesz musial uciec z ringu.Wiec daje ci rade

Mahomed zrezygnuj teraz bo bedzie za pozno.Ok koniec o tym.Widze ze zjawil sie tutaj tez

inny Swietny fighter czyli GSP wreszcie cos zaczyna sie dziac,2 rasowych fighterow jest juz w

naszej dywizji czyli ja i GSP,jest jeszcze ten czeczen gruzin rusek polak,polakow szanuje.Maja

dobrego strongmana,kielbase,dziewczyny i wodke na ktora rzadko moge sobie

pozwolic.Dobra dziekuje za to ze chialo wam sie tu zebrac i posluchac moich slow.

Offline

 

#9 2010-07-16 21:36:32

Tomasz Drwal

Zapychacz Gal

Zarejestrowany: 2010-07-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mównica

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/23335/drwal11.jpeg
Pojawia się Tomasz Drwal i bierze mikrofon :
Witam was wszytki jestem tu nowy ,al żeby nie było że się kgoś boję. Słyszałem wywiad Mamed'a i chłopak może na polskiej scenie jest traktowany jak bóg ,ale dostał walkę z najlepszym zawodnikiem swojej wagi na świecie czyli Anderson'em Silvą i niestety dostanie takie baty że aż nie miło będzie to oglądać. Wspominał o najlepszych zawodnikach polskiego MMA i zapomniał o mnie ,a wspomniał o tym osobniku zwanym Marisz Pudzianowski ,tego faceta szanuje jako Strongmena ,ale jako zawodnika MMA nie widze jeśli nie dostanie się do naszej organizacji to się nie zdziwię ,a nawet jak się dostanie to nie widze tu dla niego przeciwników ,przecież taki Kimbo Slice to go zmiecie w 10 sekund ,więc niech z tym lepiej skończy. Słyszałem że będę miał przeciwnika jak podpisywałem kontrakt to usłyszałem rozmowę Macieja Lewanodskiego przez teleon umaiał się z kimś dziś na podpisanie kontraku więc będzie z kim rywalizować. A licze że stanie się to szybko i zdąże zawalczyć na pierwszej gali w St.Pettersburgu! Tam to będzie gala nie mogę się doczekać walki wieczoru jak to Brock zniszczy Fiodor'a!
Dowidzenia ja już kończe jeszcze się ze mną spotkacie!!

Offline

 

#10 2010-07-19 16:31:12

Brock Lesnar

The Best Fighter In The World

10191951
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 112
Punktów :   

Re: Mównica

Enter Sandman
http://www.mma-fighter-resource.com/images/brock_lesnar2.jpg
Na ringu pojawia się Brock Lesnar i bierze mikrofon i przemawia :
Witam was wszystkich po raz kolejny. Pewni wszyscy z was słyszeli o spekulacjach mojej walki z Fiodor'em Emelianenko'm i teraz mogę powiedzieć że ta walka jest już dopięta więc na pierwszej gali MSW odbędzie się to i się z tego bardzo cieszę ,w gazetach słyszałem że jeśli wygram to nazwą mnie Rockim MMA ,ale to było tylko w filmie ,a ja zrobię to naprawdę. Fiodor może dużo umie ,ale bije jak dziwczynka za to ja mam bezwględną siłe ciosu mogę go uszkodzić na kilka miesięcy. Gale ciekawa się szykuje ,a walka poprzedzająca naszą z Fiodor'em czyli pojedynek Silvy z Khalidov'em ,mój przyjaciel Anderson zniszczy go!!  Ja już was żegnam nie lubie dużo gadać ,a wolę robić niż gadać więc Do Widzenia i oglądajcie moją walkę z Fiodor'em !!
Brock odkłada mikrofon i schodzi z Mównicy!

Offline

 

#11 2010-07-19 18:01:56

Mariusz Pudzianowski

Zapychacz Gal

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mównica

Wchodzę na ring, biorę mikrofon i zaczynam mówić
Panie i panowie, zawodnicy i fani bardzo miło mi oznajmić, że postanowiłem walczyć dla MSW i zgarnąć jakiekolwiek trofeum. I chcę coś oznajmić. Osobiście wole robić, a nie mówić, więc idę
Wychodzę i słychać moje ostre theme

Offline

 

#12 2010-07-20 11:48:53

Fiodor Emelianenko

Fighter

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mównica

Pojawia się Fiodor Emelianenko bierze mikrofon i mówi: 

Zapewne wszyscy słyszeli przemowę Lesnar'a. Mogę was zapewnić że on się bije gorzej niż dziewczynka. On ma bezwzględną siłę ciosu? Poważnie? Wiesz co nie gadaj głupot bo się wcale nie znasz na tym sporcie i nie wytrzymasz ze mną w ringu tych 25 minut. Odkłada mikrofon i idzie.

Offline

 

#13 2010-07-21 12:16:42

James Irvin

Born Better Fighter

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Mównica

http://www.mmaweekly.com/absolutenm/articlefiles/6315-08_JamesIrvinUFC71weigh.jpg

(Irvin podochodzi do mikrofonu i mówi)
Pamiętacie mnie? Napewno tak jestem James Irvin przybyłem tutaj do MSW , aby być najlepszym zawodnikiem tej federacji wszystko co do tej pory osiągnąłem było bardzo miłe dla mnie , ale przychodząc tutaj mam wobec siebie duże postanowienia chcę stać się najlepszy , lepszy od wszystkich , którzy tu są i dopiero przyjdą zapamiętajcie , że The Sandman powrócił tutaj , żeby nie być kimś kogo się nie szanuje , ale ja będę tym dla , którego każdy będzie miał szacunek w tej federacji. Słysząc , że federacja MSW poszukuje nowych zawodników postanowiłem zainteresować się pracą tutaj i jak widzicie nie wachałem się nawet przez chwile , żeby podpisać umowe długoterminową , wierze że federajcja w najbliższym czasie będzie szła co raz wyżej napewno wielu tutaj przybędzie i wszystko w MSW będzie naprawdę wspaniałe oczywiście ze mną jako przyszłym mistrzem wagi półciężkiej prawdziwą gwiazdą tej federacji bo jako narazie nikogo takiego tutaj nie widzę widzę , że na liście są same pachołki Lashley , Pudzianowski , Fedor , Sylvia . . . eh nie chcę mi się więcej wymieniać , bo chyba wiadomo , że oni mnie nie obchodzą ani trochę ja mam jeden , jedyny cel zostać mistrzem wagi półciężkiej i nikt nie stanie mi na drodze do tego mistrzostwa, ponieważ jestem James The Sandman Irvin!!!!(James podnosi ręce do góry i odchodzi)


http://fotozrzut.pl/zdjecia/8c2d8520e2.jpg

Offline

 

#14 2010-07-21 15:48:13

Fiodor Emelianenko

Fighter

Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mównica

Pojawia się Fiodor Emelianenko bierze mikrofon i mówi: 

Witam wszystkich fanów. Od razu zwrócę się do Irvin'a sam jesteś jak ten pachoł. Nie skacz do zawodnika który jest w wadze ciężkiej i na następnej gali ma szansę wygrać pas mistrza wagi ciężkiej MSW. Więc nie startuj do mnie a wyjdzie ci to na zdrowie. I lepiej to przemyśl. Odkłada mikrofon i idzie.

Offline

 

#15 2010-07-21 16:47:59

Brock Lesnar

The Best Fighter In The World

10191951
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 112
Punktów :   

Re: Mównica

Enter Sandman
http://www.meatheadmania.com/mania/wp-content/uploads/2009/10/brock-lesnar.jpg
Pojawia się Brock Lesnar i zaczyna przemowę :
Witam was ludziska ,usłyszałem co mówił Fiodor i poprostu śmiać mi się chciało o tym że powiedział że on może zostać mistrzem wagi ciężkiej ,widziałem w jego oczach strach przed walką 30 Lipca ,a dopiero 29 lipca będzie przestraszony bo będzie musiał spojrzeć mi w oczy. Zaczyna z nami amerykanami takimi jak Ja ,albo Irvin ,a potem będzie obity na własnym terenie będzie go to bolało strasznie ,oj będzie bolało. A co do pojawienia się w MSW Irvin'a to bardzo pomoże MSW w rozwinięciu się bo James jest jeszcze młody jest rok młodszy odemnie i preferuje podobne techniki jak ja czyli Boks i Wrestling. Jego walka z Drwal'em może być ciężka ,ale jeśli sprowadzi go do parteru to wygra to napewno jeśli w stójce będą walczyć to moze dostać baty od polaka bo James jest mało wytrzymały na ciosy w twarz! Ale wierze w niego i chce żebyśmy jako przyjaciele wygrali najważniejsze pasy MSW w naszych wagach! Oglądajcie mnie w akcji 30 Lipca w St.Pettersburgu!
Odkłada mikrofon i wychodzi z sali konferencyjnej!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne domki Chłopy skup monet Wałbrzych busy Hamburg